Dlaczego warto wybrać się na wycieczkę Aktywnie na Mazurach?
3 dniowa wycieczka szkolna Mazury Aktywnie to wyjazd pełen atrakcji! Wycieczka szkolna która łączy w sobie przygodę, edukację i integrację. W programie emocjonujące przejścia przez Park Linowy, spływ kajakowy pod opieką ratowników oraz fascynująca wycieczkę do historycznego Wilczego Szańca. Na uczestników czeka też wiele atrakcji edukacyjnych i rekreacyjnych w ośrodku. Gry i zabawy integracyjne, ścieżka „bunkrowa”, czyli piesza wycieczkę z przewodnikiem lub zajęcia edukacyjne w Nadleśnictwie, eurobungee. Zapewniamy, że każdy uczestnik znajdzie coś dla siebie, łącząc aktywny wypoczynek z nauką i dobrą zabawą. Wieczorne ognisko z pieczeniem kiełbasek, to doskonała okazja do integracji i relaksu. Nie zabraknie dyskoteki w profesjonalnym klubie, gdzie można się bawić i tańczyć do ulubionych hitów.
Co czeka Was na wycieczce Aktywnie na Mazurach?
Punkty programu na 3-dniowej wycieczce Aktywnie na Mazurach
Park Linowy
Przejście 2 tras o zróżnicowanym stopniu trudności
Spływ kajakowy
Spływ rzeką Krutynią pod opieką ratowników
Zajęcia w ośrodku
Gry i zabawy integracyjne., eurobungee
Ścieżka „bunkrowa” lub zajęcia edukacyjne w Nadleśnictwie
Spacer pieszą ścieżką dydaktyczną pod opieką doświadczonego leśnika lub udział w grze terenowej.
Wilczy Szaniec
Zwiedzanie z przewodnikiem
Ognisko
z pieczeniem kiełbasek
Dyskoteka,
w profesjonalnym klubie
Wycieczka szkolna na mazury, dla kogo?
3 – dniowa wycieczkę Aktywnie na Mazurach idealna dla :
- klas IV-VIII i szkół ponadpodstawowych
- uczniowie klas 1-3 – dostosowujemy program do wieku dzieci, zamiast do Wilczego Szańca możemy wybrać się do parku dzikich zwierząt w Kadzidłowie lub Leśniczówki Parnie czyli Muzeum K.I. Gałczyńskiego na ciekawe zajęcia muzealne.
Gdzie śpimy na 3 – dniowej wycieczce Aktywnie na Mazurach
- zajęcia w ośrodku nieopodal miejscowości Ruciane – Nida w ośrodku pełnym zieleni i miejsca na aktywność na świeżym powietrzu
- noclegi w pawilonie pokoje 2-4 osobowe z łazienkami lub 4-5 osobowych domkach z pełnym węzłem sanitarnym.
Posiłki na 3 – dniowej wycieczce Aktywnie na Mazurach
- zapewniamy 3 posiłki, czyli śniadanie, obiad i kolację
- program pierwszego dnia zaczynamy obiadem
- jedna kolacja w formie ogniska z kiełbaskami
- program ostatniego dnia kończymy śniadaniem
- możliwość zmiany w zależności od preferencji grupy.