Czy dasz radę rozwiązać kryminalne zagadki Sandomierza? Jednodniowa wycieczka szkolna do Sandomierza z dreszczykiem

Wycieczka szkolna do Sandomierza

Marzyłeś kiedykolwiek o tym, żeby poczuć się jak bohater swojego ulubionego serialu i rozwiązywać kryminalne zagadki Sandomierza? Jeśli tak, to mamy dla ciebie propozycję nie do odrzucenia! Wycieczka szkolna do Sandomierza, gdzie będziesz miał okazję zwiedzić miasto w formie gry miejskiej opartej na serialu “Ojciec Mateusz”. To nie będzie zwykła wycieczka, to będzie prawdziwa przygoda! Nie zwlekaj, zamów już dziś na wycieczki szkolne do Sandomierza i przeżyj niezwykłą przygodę w stylu Ojca Mateusza.

Może chciałbyś rozwiązywać zagadki, ścigać przestępców i pomagać ludziom w potrzebie, jak prawdziwy superbohater? Jeśli tak, to mamy dla ciebie propozycję, której nie da się odrzucić! Zapraszamy cię na niezapomnianą wycieczkę szkolną jednodniową do Sandomierza. Tam będziesz miał okazję zwiedzić miasto w formie gry miejskiej opartej na serialu “Ojciec Mateusz”. To nie będzie zwykła wycieczka, to będzie prawdziwa przygoda, pełna emocji i niespodzianek!

Podczas gry miejskiej wcielisz się w rolę detektywa, który musi rozwikłać tajemniczą sprawę. Będziesz podążał za tropami Ojca Mateusza, odwiedzając miejsca znane z serialu, takie jak rynek, zamek czy katedra. Spotkasz też miejsca, które będą ci podpowiadać lub utrudniać zadanie. Musisz wykazać się sprytem, odwagą i intuicją, aby dotrzeć do prawdy i rozwiązać kryminalne zagadki Sandomierza.

Gra miejska to nie tylko świetna zabawa, ale też doskonały sposób na poznanie historii, kultury i uroku Sandomierza. To miasto pełne zabytków, legend i atmosfery. To miasto, które zachwyci cię swoim pięknem i gościnnością.

Nie zwlekaj, zamów już dziś na wycieczki szkolne do Sandomierza i przeżyj niezwykłą przygodę w stylu Ojca Mateusza. To będzie wycieczka, o której będziesz opowiadał przez lata!

Co czeka Was na jednodniowej wycieczce szkolnej do Sandomierza?

Zabawa, przedstawienie

Zbrojownia

Zabawa, przedstawienie

Inspektor Orest na tropie – gra miejska

Sandomierz – miejscowość, gdzie Ojciec Mateusz rozwiązuje wszystkie kryminalne zagadki Sandomierza, zanim zdążysz powiedzieć “amen”. Uczestnicy podczas gry miejskiej “Inspektor Orest na tropie” będą błąkać się po mieście, szukając wskazówek związanych z postaciami historycznymi i serialowymi oraz charakterystycznymi zabytkami miasta. Trzeba niezwykłej naiwności, by wierzyć, że pokonacie ośle schodki czy zmierzycie się z rycerzem. Czy wykażecie się głupotą, próbując przejść przez podziemia Sandomierza? Na najgłupszych i najbardziej zdesperowanych czekają kary. Na najdzielniejszych i najwytrwalszych nagrody.

Zbrojownia

To jedno z najbardziej ekscytujących miejsc Sandomierza. W zbrojowni w Sandomierzu można zobaczyć, a co najważniejsze i najzabawniejsze przymierzyć zbroje rycerskie, własnoręcznie potrząsnąć mieczem, kuszą, halabardą. Dziewczyny mogą na chwilę poczuć się jak renesansowe czy barokowe influenserki.

Zapraszamy na wycieczki szkolne do Sandomierza! Przyjdź i rozwiąż kryminalne zagadki Sandomierza na naszej wycieczce szkolnej jednodniowej do Sandomierza. Czekamy na Ciebie!

Cena

  • Cena od

    z programem

    105 zł

Cena zawiera

Cena nie zawiera

Dodatkowo płatne

Zobacz także inne nasze wycieczki

Scroll to Top
Rozpocznij rozmowę ->
W czym możemy Ci pomóc?
RAZEMwPOLSKE.pl Biuro Podróży
Witaj 👋
W czym możemy Ci pomóc?