3 dni na lubelszczyźnie

Wycieczki objazdowe z dodatkowymi atrakcjami na majówkę

Zapraszamy Cię na 3 dniową wycieczkę objazdową po Lubelszczyźnie, gdzie odkryjesz niezwykłe miejsca, historie i kulturę. Z nami zwiedzisz Włodawę, Sobibór, Zamość oraz Lublin.

Dlaczego warto wybrać tę wycieczkę

Majówka! Szukasz pomysłu na majówkę? Bez wątpienia mamy dla Ciebie coś wyjątkowego. Wycieczkę 3 dniową na majówkę z legalnie działającym od 10 lat biurem podróży. Co nas wyróżnia? U nas nie ma ukrytych opłat wszystkie bilety,  również atrakcje i przewodnicy w cenie wyjazdu. Bez wątpienia płacąc za wycieczkę nie musisz się o nic martwić. Co musisz dodatkowego zabrać na wyjazd na majówkę z nami? Właściwie tylko dobry humor i wygodne buty!

Majówka – największe skarby Lubelszczyzny

Zapraszamy Cię na 3 dniową wycieczkę objazdową po Lubelszczyźnie, gdzie odkryjesz niezwykłe miejsca, historie i kulturę. Z nami zwiedzisz Włodawę, Sobibór, Zamość oraz Lublin.

Dodatkowe atrakcje w ośrodku

Co więcej, skorzystasz też z atrakcji takich jak: wieczorek taneczny, wycieczka ekologicznym busikiem Migdałkiem i gry rekreacyjne.

Zarezerwuj już teraz

To będzie weekend majowy pełny przygód, emocji i zabawy. Nie czekaj i zarezerwuj swoje miejsce już dziś. To oferta skierowana nie tylko do seniorów,  również idealna na rodzinny wyjazd na majówkę. Bez wątpienia dla wszystkich, którzy chcą poznać piękno i bogactwo Lubelszczyzny.

Majówka! Nie trać czasu na nudę. Wyjazd na majówkę

3 dni pełne przygód na Lubelszczyźnie. Wycieczka na majówkę ze zwiedzaniem Lublina, Zamościa oraz Włodawy to idealny pomysł na wyjazd na majówkę. Co więcej, to wspaniała okazja nie tylko na wycieczkę dla seniorów. Majówka to idealny czas, aby zwiedzić te niezwykłe zakątki Polski. Bez wątpienia kryją one wiele tajemnic i atrakcji które poznasz nami:

Co proponujemy w programie 3 dniowej wycieczki na majówkę?

Pierwszym punktem programu jest Włodawa – miasto, gdzie spotykają się trzy kultury: polska, żydowska i prawosławna. Następnie zobaczysz Wielką Synagogę i dowiesz się, co łączy Włodawę z filmem “Ida”. To idealne miejsce na wyjazd na majówkę.

Następnie odwiedzimy Sobibór – miejsce, gdzie dokonał się prawdziwy cud: ucieczka więźniów z piekła obozu zagłady. Poznasz historię bohaterskich ludzi, którzy stawili opór zbrojnym oprawcom, i złożysz hołd ofiarom tej strasznej zbrodni. To jedno z miejsc, które odwiedzimy podczas naszych wycieczek objazdowych.

Potem udamy się do Zamościa – miasta idealnego, zaprojektowanego przez włoskiego architekta, który wzorował się na renesansowych wzorcach. Podziwiaj malownicze kamienice, zobacz zabytkowy ratusz i odwiedź Muzeum PRL, gdzie poczujesz klimat minionych lat. To kolejne miejsce, które odwiedzimy podczas naszej wycieczki na majówkę.

Nasza podróż zakończy się w Lublinie – mieście legend i tajemnic, które skrywa wiele ciekawych miejsc. Spacer z przewodnikiem poprowadzi Cię przez średniowieczne uliczki. Co więcej, zobaczysz zabytkowe kościoły, a także zakamarki, gdzie ukrywają się duchy i skarby. To ostatni punkt naszej majówki.

A to nie wszystko! W naszej ofercie wycieczki na majówkę znajdziesz również

Wieczorek taneczny – będziesz się bawić przy najgorętszych hitach. Nie ważne, czy lubisz muzykę klubową, latino czy disco, bez wątpienia znajdziesz coś dla siebie. To idealne zakończenie naszego wyjazdu na majówkę.

Wycieczka ekologicznym busikiem Migdałkiem – zwiedzimy urokliwą okolicę Jeziora Białego, gdzie możesz podziwiać piękne krajobrazy, zobaczyć zabytkowy kościół i pałac, a także spróbować lokalnych przysmaków. To jedna z propozycji spędzenia czasu na naszej wycieczce dla seniorów.

Gry rekreacyjne – kto powiedział, że gry rekreacyjne są tylko dla dzieci? Na nudę nie ma tutaj miejsca! Zaproponujemy ci różne gry i zabawy, które niewątpliwie sprawią, że poczujesz się jak dziecko. Bynajmniej nie musisz się niczym martwić, tylko dobrze bawić. To kolejna atrakcja naszej wycieczki na majówkę.

Jak widzisz, mamy dla ciebie mnóstwo atrakcji i niespodzianek w trakcie tego wyjazdu na majówkę i wycieczki dla seniorów. Dlatego nie zwlekaj i zarezerwuj sobie miejsce na tej niezapomnianej majówce na Lubelszczyźnie. Nie pożałujesz! To idealna propozycja dla rodzin oraz seniorów szukających wycieczek objazdowych.

Noclegi

Wygodne pokoje 2-3 osobowe z łazienką (możliwe także pokoje jednoosobowe za dopłatą +150 zł) z telewizor z płaskim ekranem, bezpłatne WiFi w ośrodku.

Udogodnienia w hotelu

Wygodne pokoje to oczywiście nie wszystko by zapewnić Ci wygodę i relaks na majówce. Dodatkowo w ośrodku masz do dyspozycji:

  • zielony teren w śródziemnomorskim klimacie, strefa relaksu
  • boisko do siatkówki plażowej, siłownia zewnętrzna
  • restauracja z kominkiem i kawiarnianym tarasem

Atrakcje wycieczki na majówkę

Włodawa – spacer z przewodnikiem

Jeśli szukasz miejsca, gdzie poczujesz ducha historii, kultury i przygody, to Włodawa jest dla ciebie idealna. To tu możesz przenieść się w czasie i zobaczyć, jak wyglądało życie na pograniczu różnych narodów i religii. Włodawa to miasto trzech kultur: polskiej, żydowskiej i prawosławnej. Każda z nich zostawiła tu swoje ślady w postaci pięknych zabytków, takich jak cerkwie, kościoły i synagogi. Włodawa to nie tylko lekcja historii, ale też świetna zabawa. Możesz tu pospacerować po urokliwych uliczkach wyłożonych „kocimi łbami”, podziwiać widoki na Bug i Zalew Sobiborski i oczywiście zrobić sobie selfie z cebulastymi hełmami cerkwi w tle. Włodawa to miasto, które cię zaskoczy i oczaruje. Podsumowując, to idealne miejsce na wycieczkę dla seniorów.

Wielka Synagoga we Włodawie

Wielka Synagoga we Włodawie to miejsce, które powinieneś odwiedzić ze względu na jego wielkie znaczenie historyczne i kulturowe. Zbudowana w latach 1764-1774, ta późnobarokowa budowla z dwoma alkierzami i łamanym dachem jest unikalna w swoim rodzaju. Sala modlitw skrywa w sobie cztery stylizowane kolumny jońskie, które dźwigają sklepienie. Wielka Synagoga, wraz z dwiema innymi sąsiadującymi ze sobą synagogami, tworzy unikatowy na te tereny zespół synagogalny. Od 1983 roku w synagodze mieści się Muzeum – Zespół Synagogalny we Włodawie, ze stałą wystawą poświęconą historii i kulturze polskich i włodawskich Żydów. Synagoga przetrwała wiele wydarzeń historycznych, w tym I i II wojnę światową. Jej historia jest świadectwem żydowskiego dziedzictwa we Włodawie i w Polsce. Odwiedzając Wielką Synagogę we Włodawie, możesz nauczyć się więcej o historii i kulturze żydowskiej, a także o znaczeniu tolerancji i wielokulturowości. Wizyta w Wielkiej Synagodze we Włodawie to nie tylko podróż w czasie, ale także okazja do zrozumienia i docenienia bogactwa kulturowego i historycznego tego miejsca.

Sobibór – obóz zagłady

Jeśli lubisz czytać książki o historii, to na pewno znasz tytuł „Ucieczka z Sobiboru”. To opowieść o jednym z największych aktów oporu i odwagi w czasie II wojny światowej. W Sobiborze, niewielkiej wiosce na wschodzie Polski, znajdował się obóz zagłady, w którym Niemcy zamordowali ponad 250 tysięcy Żydów. Nawiasem mówiąc to tu w 1943 roku grupa więźniów zorganizowała bunt i ucieczkę, która była jedyną udaną akcją tego typu w historii. Dziś możesz odwiedzić to miejsce i zobaczyć, jak wyglądał obóz, jakie były warunki życia i śmierci więźniów, i jak dokonali oni niemożliwego. To wstrząsające, ale i inspirujące doświadczenie, które na długo zapadnie ci w pamięć. Idealne miejsce na wycieczki objazdowe dla seniorów.

Zamość – spacer z przewodnikiem

Zamość to miasto, które bez wątpienia zachwyca swoją architekturą, historią i atmosferą. Zaprojektowane przez włoskiego architekta Bernardo Morando na zlecenie hetmana Jana Zamoyskiego. Zwane perłą renesansu lub padwą północy, ponadto wpisane na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Widziałeś kiedyś miasto idealne? Wyruszymy na wycieczkę, aby lepiej je poznać. Zamość to miasto, które musisz zobaczyć. Co więcej, podczas naszego spaceru z przewodnikiem, zobaczysz najważniejsze i najpiękniejsze miejsca w Zamościu. Rynek Wielki, który jest otoczony kolorowymi kamienicami z arkadowymi podcieniami. Dodatkowo ratusz, jeden z najpiękniejszych ratuszy w Polsce oraz zabytkowe bramy, bastiony i fortyfikacje, które świadczą o militarnej przeszłości miasta. Co więcej kościoły, synagogi i pałace, które pokazują bogactwo kulturowe i artystyczne miasta. Zamość to miasto, które każdy zapamięta. Idealne miejsce na wycieczkę na majówkę.

Roztoczańskie Muzeum PRL

Jeśli chcesz zobaczyć, jak żyło się w czasach, kiedy nie było internetu, smartfonów i Netflixa, to musisz odwiedzić Roztoczańskie Muzeum PRL. Pamiętasz jak wyglądały mieszkania, sklepy, szkoły i zakłady pracy w epoce, która dzieli nas od dziś ponad 30 lat? Przypomnisz sobie lub poznasz marzenia, obawy i radości ludzi, którzy żyli w systemie, który już nie istnieje. Co więcej przypomnisz sobie symbole i modę tamtych czasów. Młodsi poczują czas zabaw, imprez tamtych pokoleń. Bez wątpienia poczujesz emocje minionej epoki. Muzeum PRL to idealne miejsce na wycieczki objazdowe dla seniorów.

Spacer po Lublinie z przewodnikiem

Jeśli chcesz zobaczyć, jak wygląda miasto, które jest stolicą kultury i nauki na wschodzie Polski, to musisz wybrać się na spacer po Lublinie. Spacer z przewodnikiem po mieście z bogatą i ciekawą historią oraz architekturą, które ma ponad 700 lat. Piękne i zabytkowe budowle, takie jak Katedra Lubelska, która jest jedyną w Polsce katedrą, która nie ma wieży. Co więcej Kościół Świętego Ducha, który jest jedynym w Polsce kościołem, który jest zarówno kościołem katolickim, jak i prawosławnym. Nawet jeśli byłeś w Lublinie, z nami odkryjesz to miasto na nowo. Spacer z przewodnikiem podczas naszego wyjazdu na majówkę, będzie mieszanką prawdziwych historii i barwnych legend, dotrzemy do miejsc znanych oraz do takich, do których turyści trafiają rzadko lub wcale. Bez wątpienia z nami zobaczysz, jak piękny jest Lublin.

Dodatkowo w ośrodku

Atrakcje w ośrodku

Wieczorek taneczny

Po tylu emocjach i wrażeniach, czas na trochę relaksu i rozrywki. Zapraszamy cię na wieczorek taneczny, dzięki czemu będziesz mógł się poruszać w rytm ulubionej muzyki. Pamiętaj nie ważne, czy masz 20, 40 czy 60 lat, czy wolisz latino, disco czy klubowe bity. Ważne, że masz ochotę na dobrą zabawę. W związku z tym nie zapomnij zabrać ze sobą dobrego humoru i wygodnych butów. Idealna zabawa na majówkę.

Gry rekreacyjne

Kto powiedział, że gry rekreacyjne są tylko dla dzieci, Na nudę nie ma tutaj
czasu! Do niczego nie zmuszamy, ale czas rozruszać stawy i kości. Możesz też po prostu odpoczywać i rozmawiać z innymi. Rekreacja w ośrodku to świetna okazja, żeby się zintegrować i nawiązać nowe znajomości. Idealne na wycieczkę na majówkę i wycieczki objazdowe dla seniorów.

Rekreacja w ośrodku

Na koniec po tylu wrażeniach i doznaniach, czas na trochę relaksu i rozrywki. Zapraszamy Cię na rekreację w ośrodku, gdzie będziesz mógł się pobawić i porozumieć z innymi uczestnikami wycieczki. Nasi animatorzy sprawią, że stanie się też niezwykle ekscytującą zabawą. Będziesz mógł się też wybrać się na wycieczkę ekologicznym busikiem Migdałkiem, który zabierze cię na zwiedzanie urokliwej okolicy Jeziora Białego.

Informacje dla klientów

Uczestnik zobowiązany jest stawić się na miejsce zbiórki nie później 15 minut przed godziną odjazdu autokaru (godzina zbiórki). Ewentualne spóźnienia należy dodatkowo zgłosić na numer alarmowy +48 602 710 363. Na osoby spóźnione czekamy maksymalnie 15 minut. Następnie autokar odjeżdża i brak udziału uznajemy za rezygnację.

W autokarze obowiązuje numeracja miejsc. Numery miejsc mogą się różnić w zależności od rodzaju autokaru a także liczby miejsc. O kolejności zajmowania miejsc decyduje kolejność wpłaty pełnej kwoty.

Uczestnik ponosi odpowiedzialność za wszelkie wyrządzone szkody spowodowane jego działaniem lub wskutek zaniechaniem i zobowiązuje się do ich naprawienia bądź pokrycia kosztów ich usunięcia.

Ponadto istnieje możliwość zorganizowania dojazdu do miejsca zbiórki z dowolnego miejsca za dodatkową opłatą. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z biurem.

Termin wyjazdu

Planowana

-

Cena

  • Seniorzy
  • Dorośli
  • Dzieci

Dodatkowo płatne

Cena zawiera

Cena nie zawiera

Zobacz także inne nasze wycieczki

Scroll to Top

Rozpocznij rozmowę ->
W czym możemy Ci pomóc?
RAZEMwPOLSKE.pl Biuro Podróży
Witaj 👋
W czym możemy Ci pomóc?