UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

mobil 602 710 363   tel 22 403 89 17

Świat Magii i Iluzji - Farma Iluzji

Wycieczki dla aktywnych
Cena: 70,00 PLN Cena dla grupy 45-49 uczestników
Cennik szczegółowy
Cena zawiera: transport autokarem klasy turystycznej, opiekę licencjonowanego pilota, ubezpieczenie NNW, bilety wstępu do zwiedzanych obiektów, podatek VAT
Kod wycieczki: WJ-SMiI
Program fakultatywny: TAJEMNICE EGIPTU; W ŚWIECIE LEGEND I MITÓW; LEKCJA ILUZJI NA WESOŁO; NIEWIARYGODNY ŚWIAT ILUZJI; POKAZ SZTUKI ILUZJI

Opis

Jedyna na świecie Latająca Chata Tajemnic unoszona przez balony, Muzeum Iluzji, zaczarowany ogród pełen magicznych przedmiotów i złudzeń optycznych – to tylko niektóre z atrakcji tworzących magiczny wymiar rzeczywistości na naszej wycieczce do Świata Magii i Iluzji. Zapraszamy na nią wszystkich, których fascynuje świat magii, iluzji oraz fanów nauki.
 • wyjazd w godzinach porannych
 • przejazd do Farmy Iluzji

Farma Iluzji

Park Edukacji i Rozrywki Farma Iluzji otoczony z trzech stron lasami to miejsce pełne atrakcji dla dzieci i dorosłych, umożliwia miłe spędzenie czasu i odpoczynek na łonie natury, ale jednocześnie pozwoli zaskoczyć racjonalny umysł i przewrócić zwyczajowe postrzeganie świata.

Do wyboru jeden z 3 pakietów:

PIERWSZY RAZ NA FARMIE

Jest to pakiet dedykowany grupom, które po raz pierwszy odwiedzają Farmę. W ramach niego dzieci zobaczą wszystkie topowe atrakcje ulokowane w Parku. Przewodnik opowiada także o atrakcjach, które będzie można zobaczyć samodzielnie w czasie wolnym.

W programie z przewodnikiem:

 • Zwiedzanie Muzeum Iluzji oraz Latającej Chaty Tajemnic
 • szukanie rozwiązań zagadki Lewitującego Kranu i zabawa w poszukiwaczy przygód w Wiklinowym Labiryncie
 • wrażenie lewitacji w Tunelu Zapomnienia oraz spacer przez Lasek Doświadczeń
 • przeprawa tratwami przez Zaklęty Staw oraz przygody na Szlaku Trapera
 • świat do góry nogami, czyli przygoda w Zakręconym Domku
 • zagubienie się w Lustrzanym Labiryncie wraz z jego kolumnadami, wizyta w tajemniczym Ames Roomie oraz mini-zoo

W POSZUKIWANIU NOWOŚCI

Jest to pakiet dedykowany grupom, które już wcześniej odwiedzały Farmę i znają jej teren. Przewodnik omija więc główne atrakcje i koncentruje się na nowościach otwartych w tym lub poprzednim sezonie, przypominając jednocześnie co warto zobaczyć samodzielnie w czasie wolnym.

W programie z przewodnikiem:

 • Rezerwat Smoków i okazja do zapoznania się z kilkoma przedstawicielami tego gatunku
 • główkowanie w Krainie Ślepych Zaułków, gdzie dzieci będą musiały przejść przez siedem labiryntów o różnym stopniu trudności
 • wizyta w Strefie Drewnianych Łamigłówek, gdzie będzie okazja sprawdzić swoją zręczność czy też zmysł równowagi
 • pobyt w Muzeum Minerałów i Kamieni, gdzie będzie można zobaczyć amonity, kalcyt, ametyst i wiele niezwykłych skamielin
 • Krótka lekcja przyrody na „Zbożowym Polu”
 • Ponowne odwiedziny w Latającej Chacie Tajemnic, aby przypomnieć sobie tę topową atrakcję Farmy Iluzji

MALI ODKRYWCY (grupy przedszkolne i zerówki)

Jest to pakiet dedykowany głównie grupom przedszkolnym. Program zwiedzania dostosowany jest do wieku uczestników, koncentrując się na atrakcjach, które zwyczajowo dobrze przyjmowane są przez maluchy oraz inicjując rozwój intelektualny poprzez zadawanie prostych zagadek i zadań.

 • Gra terenowa, w której nagrodą za jej zrealizowanie będzie wizyta w niezwykłej Chacie Spotkań (dzieci zawsze wygrywają główną nagrodę)
 • Chata Spotkań, gdzie odbędzie się krótka zabawa z naszymi maskotkami – postaciami ze znanych bajek dla dzieci
 • zwiedzanie Latającej Chaty Tajemnic, Tunelu Zapomnienia oraz przygoda w Zakręconym Domku (nasze hity, które lubią maluchy)
 • zabawa w Kąciku Malucha (do lat 7), gdzie do dyspozycji dzieci jest plac zabaw, mniejsze dmuchańce oraz osiedle domków-grzybków
 • Zabawa w poszukiwaczy przygód w Wiklinowym Labiryncie
 • wizyta w mini-zoo

!!UWAGA PROMOCJA!!

Dla naszych grup w miesiącu wrześniu oferujemy GRATIS zwiedzanie Grobowca Faraona oraz do wyboru przejażdżkę na klasycznej karuzeli łańcuchowej albo ciuchci elektrycznej dla dzieci do lat 12.

Grobowiec Faraona - utrzymana w klimacie Starożytnego Egiptu interaktywna wystawa. Dzieci wraz z Przewodnikiem wkraczają do wnętrza grobowca ozdobionego kopiami autentycznych malowideł i reliefów. Podczas wędrówki nie tylko zapoznają się z kulturą i wierzeniami Egipcjan, ale również uczestniczą w show wzbogaconym o elementy grozy oraz straszenia. Z głośników wydobywa się grobowa muzyka, zaś wewnątrz, oprócz skarbów, kryją się także ruchome szkielety zagubionych poszukiwaczy przygód, pająki czy też posągi bóstw Egiptu.

Program fakultatywny

TAJEMNICE EGIPTU

Wystawa muzealna poświęcona tematyce Starożytnego Egiptu; Interaktywny panel edukacyjny przedstawiający najważniejsze wydarzenia oraz ciekawostki historyczne z okresu Starożytnego Egiptu; Pokaz Mumifikacji – Show, w ramach którego animator przebrany za egipskiego kapłana, przedstawia jak wyglądał proces mumifikacji; Grobowiec Faraona

W ŚWIECIE LEGEND I MITÓW

Rozszerzona wersja wizyty w Samotni Łowców i Rezerwacie Smoków wraz z przewodnikiem, który opowie legendy o bohaterach; Wizyta w Pałacu Bajek oraz dodatkowo w Komnacie Magicznych Postaci i Stworzeń oraz niesamowite opowieści o nich; Zabawa w „gubienie cienia” na podstawie bajki o Piotrusiu Panu oraz nauka latania na miotle z miłą czarodziejką Fuksią; Wizyta w sali lekcyjnej, gdzie dzieci kolorują zawieszkę w kształcie smoka, która staje się oryginalną pamiątką z wizyty

Warsztaty:

LEKCJA ILUZJI NA WESOŁO

30-minutowa lekcja edukacyjna „Iluzja na wesoło” obejmuje pogadankę z zakresu fizyki i optyki dostosowaną do wieku uczestników, z wykorzystaniem tablic i eksponatów iluzjonistycznych. Jest ona wstępem do zrozumienia świata złudzeń wzrokowych i optycznych. Podczas lekcji pokazywane są również dwa triki magiczne.

NIEWIARYGODNY ŚWIAT ILUZJI

30-minutowa lekcja edukacyjna odbywająca się w pomieszczeniu klubiku filmowego, podczas której zostaną zaprezentowane na ekranie zdumiewające iluzje interaktywne i zjawiska świetlne. Całości dopełnia wesoła pogadanka wyjaśniająca owe zjawiska i zachęcająca dzieci do własnych poszukiwań w fascynującym świecie złudzeń wzrokowych i optycznych.

POKAZ SZTUKI ILUZJI

30-minutowe show połączone z pokazem iluzji. Dużo humoru, niebanalnych zwrotów akcji i super zabawy w najczystszej postaci. Wyselekcjonowani iluzjoniści cechują się świetnym podejściem do dzieci oraz nieprzeciętnym talentem scenicznym.

 • W CZASIE WOLNYM: możliwość skorzystania z innych atrakcji, które są bezpłatnie dostępne w ramach pakietu
 • powrót w godzinach popołudniowych

Informacje dodatkowe

Region: Mazowsze
Dla kogo: Przedszkolaki, Szk. Podst. kl. 0-3, Szk. Podst. kl. 4-6
Tematyka: aktywny wypoczynek, sport, zabawa, integracja
Rodzaj atrakcji: Centra Nauki, Historie niezwykłe, Imprezy i festiwale, Parki i centra rozrywki, Parki i ogrody, Rekreacja
Pobierz ulotkę w PDF: ---