Zostań gwiazdą Instagrama

Wycieczka szkolna Zostań Gwiazdą Instagrama skierowana jest do wszystkich, którzy chcą nauczyć się robienia zdjęć nie tylko do portali społecznościowych. Ustawienia aparatu, kompozycja zdjęcia to tylko dwa najważniejsze zagadnienia poruszane na wycieczce.

Dni: 1

Cena od: 126 zł/osoba

Program wycieczki

Fotografia jest dziś w zasięgu każdego, ale by robić wyjątkowe zdjęcia trzeba poznać parę sztuczek. Może i ty marzysz jak zostać gwiazdą YouTube czy Instagrama? Może chciałbyś zacząć przygodę z fotografią, dowiedzieć się jak wykonywać niesamowite zdjęcia aparatem lub telefonem by zachwycały znajomych? Zapraszamy na niezapomniane warsztaty z fotografii w plenerze i przepięknych wnętrzach Pałacu w Jabłonnej. Przygodę zaczniemy od historii fotografii, zapoznamy się z różnymi modelami aparatów, poznamy podstawie pojęcia bez których trudno o wykonanie ciekawych zdjęć.

Mało teorii dużo praktyki. Nauczymy się jak posługiwać aparatem fotograficznym – lustrzanką i tym w telefonie. Poznamy zaawansowane funkcje i dowiemy się kiedy i dlaczego je stosować. Po warsztatach będziesz wiedział jak komponować zdjęcia, aby robiły ogromne wrażenie na innych. Nauczysz się pracować ze światłem, jak robić zdjęcia we wnętrzach i w plenerze oraz jak dobrze fotografować siebie.

Wszystko to pod czujnym okiem mistrzów fotografii reporterskiej, profesjonalistów od lat związanych z fotografia i telewizją.

Cennik

Ilość osób
Cena
55-60
126 zł/osoby
49-54
132 zł/osoby
43-48
142 zł/osoby
37-42
149 zł/osoby
31-36
166 zł/osoby
24-30
179 zł/osoby
18-23
230 zł/osoby

Zobacz także

Płock od średniowiecza do PRL-u

Dni: 1

Cena od: 72 zł/osoby