Podlaski S-Quad (szkoły średnie)

Podczas wycieczki szkolnej Podlaski S-Quad młodzież nauczy się jak prawidłowo i bezpiecznie korzystać z quadów. Pod okiem wykwalifikowanych instruktorów uczestnicy odbędą warsztaty bezpiecznego zachowania się na drodze, podczas jazdy Quadem.

Dni: 1

Cena od: 267 zł/osoba

Program wycieczki

Podlaski S-Quad – to warsztaty bezpiecznej jazdy quadami, coraz bardziej popularnego wśród młodzieży środka lokomocji, rozrywki i sportu. Podczas zajęć uczestnicy poznają zasady BHP, prawidłowy ubiór i wyposażenie podczas jazdy oraz podstawowe informacje prezentujące prawidłowe i błędne zachowania się na Quadzie. Następnie podzieleni na zespoły odbędą praktyczny kurs jazdy, gdzie pod nadzorem instruktora wykonają podstawowe manewry na specjalnie przygotowanym torze, dostosowanym do posiadanych umiejętności. (UWAGA: Każdy uczestnik porusza się w kasku i nie może wsiąść na Quada bez nadzoru instruktora. Każdy Quad jest zabezpieczony przed samodzielnym uruchomieniem.)

W trakcie warsztatów na uczestników czeka ognisko z kiełbaskami, pieczonymi ziemniakami, pieczywem, dodatkami i napojami.

Bumper Ball – gra w dmuchanych piłkach. Dwie drużyny rywalizuję pomiędzy sobą. Z uwagi iż piłki mają średnicę 1,5 m i są napełnione powietrzem mogą w to grać drużyny mieszane, gra jest w pełni bezpieczna.

W ramach części integracyjnej i relaksacyjnej na uczestników czekają: naukę chodzenia na szczudłach, kilkuosobowych nartach, przeciąganie liny, piłkarzyki, badminton, odpoczynek na leżakach i hamakach, podczas których dzieci uczą się kierowania grupą, radzenia sobie ze stresem związanym z wykonaniem zadania na czas oraz szybkiego rozwiązywania problemów i zagadnień. Do dyspozycji uczestników jest prawie 2 hektarowe gospodarstwo z wieloma atrakcjami, daleko od zabudowań i drogi.

Cennik

Ilość osób
Cena
55-60
267 zł/osoby
49-54
273 zł/osoby
43-48
281 zł/osoby
37-42
298 zł/osoby
31-36
321 zł/osoby
24-30
344 zł/osoby
18-23
385 zł/osoby

Zobacz także

Biebrzański Park Narodowy

Dni: 1

Cena od: 123 zł/osoby