Podlaski S-Quad (szkoły średnie)

Podczas wycieczki szkolnej Podlaski S-Quad młodzież nauczy się jak prawidłowo i bezpiecznie korzystać z quadów. Pod okiem wykwalifikowanych instruktorów uczestnicy odbędą warsztaty bezpiecznego zachowania się na drodze, podczas jazdy Quadem.

Dni: 1

Cena od: 267 zł/osoba

Program wycieczki

Podlaski S-Quad – to warsztaty bezpiecznej jazdy quadami, coraz bardziej popularnego wśród młodzieży środka lokomocji, rozrywki i sportu. Podczas zajęć uczestnicy poznają zasady BHP, prawidłowy ubiór i wyposażenie podczas jazdy oraz podstawowe informacje prezentujące prawidłowe i błędne zachowania się na Quadzie. Następnie podzieleni na zespoły odbędą praktyczny kurs jazdy, gdzie pod nadzorem instruktora wykonają podstawowe manewry na specjalnie przygotowanym torze, dostosowanym do posiadanych umiejętności. (UWAGA: Każdy uczestnik porusza się w kasku i nie może wsiąść na Quada bez nadzoru instruktora. Każdy Quad jest zabezpieczony przed samodzielnym uruchomieniem.)

W trakcie warsztatów na uczestników czeka ognisko z kiełbaskami, pieczonymi ziemniakami, pieczywem, dodatkami i napojami.

Bumper Ball – gra w dmuchanych piłkach. Dwie drużyny rywalizuję pomiędzy sobą. Z uwagi iż piłki mają średnicę 1,5 m i są napełnione powietrzem mogą w to grać drużyny mieszane, gra jest w pełni bezpieczna.

W ramach części integracyjnej i relaksacyjnej na uczestników czekają: naukę chodzenia na szczudłach, kilkuosobowych nartach, przeciąganie liny, piłkarzyki, badminton, odpoczynek na leżakach i hamakach, podczas których dzieci uczą się kierowania grupą, radzenia sobie ze stresem związanym z wykonaniem zadania na czas oraz szybkiego rozwiązywania problemów i zagadnień. Do dyspozycji uczestników jest prawie 2 hektarowe gospodarstwo z wieloma atrakcjami, daleko od zabudowań i drogi.

Cennik

Ilość osób
Cena
55-60
267 zł/osoby
49-54
273 zł/osoby
43-48
281 zł/osoby
37-42
298 zł/osoby
31-36
321 zł/osoby
24-30
344 zł/osoby
18-23
385 zł/osoby
W cenie:
Cena zawiera:

przejazd autokarem/busem turystycznym

opiekę licencjonowanego pilota na całej trasie wycieczki

bilety wstępu do zwiedzanych obiektów

realizację programu

udział animatorów i/lub instruktorów podczas zajęć

ubezpieczenie NNW uczestników wycieczki

wyżywienie wg. programu

miejsca gratis dla opiekunów (1 opiekun na 15 uczestników)

podatek VAT

Cena nie zawiera:

wydatków własnych

Dodatkowe informacje
  • Program jest ramowy – kolejność zwiedzania może ulec zmianie
  • Na życzenie Klienta program może być zmodyfikowany
  • Zapewnienie specjalnej diety może wiązać się z dodatkowymi opłatami
  • Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu ust.66 § 1 Kodeksu Cywilnego
Ubezpieczenie kosztów rezygnacji

Zachęcamy do zawarcia dobrowolnego ubezpieczenia od Kosztów Imprezy Turystycznej (kosztów rezygnacji).

Ubezpieczenie takie daje gwarancję zwrotu 100% poniesionych kosztów w przypadku rezygnacji z udziału w wycieczce na skutek następstwa nieszczęśliwego wypadku typu: choroba, pożar domu, śmierć kogoś bliskiego itp.

Koszt ubezpieczenia to 3% ceny wycieczki.

Ubezpieczyć można zarówno całą grupę jak i poszczególnych uczestników indywidualnie.

Polisę taką należy wykupić w dniu podpisywania umowy o organizację Imprezy Turystycznej lub jeśli od zawarcia umowy do rozpoczęcia podróży jest więcej niż 30 dni w terminie do 7 dni od dnia zawarcia umowy.

Faktury

Aby otrzymać fakturę za udział w wycieczce prosimy, przed rozpoczęciem imprezy turystycznej, o przesłanie danych za pomocą poczty elektronicznej.

Faktury wystawiane są po zakończeniu imprezy turystycznej i przesyłane do Państwa drogą elektroniczną.

Zobacz także

Drohiczyn – kulinarnie z motorami w tle

Dni: 1

Cena od: 141 zł/osoby