Warsztaty fotograficzne

Fotografia jest dziś w zasięgu każdego, ale by robić wyjątkowe zdjęcia trzeba poznać parę sztuczek. Może i ty marzysz jak zostać gwiazdą YouTube czy Instagrama? Może chciałbyś zacząć przygodę z fotografią, dowiedzieć się jak wykonywać niesamowite zdjęcia aparatem lub telefonem by zachwycały znajomych? Zapraszamy na niezapomniane warsztaty z fotografii w plenerze i przepięknych wnętrzach Pałacu w Jabłonnej. Przygodę zaczniemy od historii fotografii, zapoznamy się z różnymi modelami aparatów, poznamy podstawie pojęcia bez których trudno o wykonanie ciekawych zdjęć.

Mało teorii dużo praktyki. Nauczymy się jak posługiwać aparatem fotograficznym – lustrzanką i tym w telefonie. Poznamy zaawansowane funkcje i dowiemy się kiedy i dlaczego je stosować. Po warsztatach będziesz wiedział jak komponować zdjęcia, aby robiły ogromne wrażenie na innych. Nauczysz się pracować ze światłem, jak robić zdjęcia we wnętrzach i w plenerze oraz jak dobrze fotografować siebie.

Wszystko to pod czujnym okiem mistrzów fotografii reporterskiej, profesjonalistów od lat związanych z fotografia i telewizją.

- sprawdź z jakimi naszymi wycieczkami tam pojedziesz