Podlaski S-Quad (klasy 1-5)

Podlaski S-Quad – to warsztaty bezpiecznej jazdy quadami, coraz bardziej popularnego wśród młodzieży środka lokomocji, rozrywki i sportu. Podczas zajęć uczestnicy poznają zasady BHP, prawidłowy ubiór i wyposażenie podczas jazdy oraz podstawowe informacje prezentujące prawidłowe i błędne zachowania się na Quadzie. Następnie podzieleni na zespoły odbędą praktyczny kurs jazdy, gdzie pod nadzorem instruktora wykonają podstawowe manewry na specjalnie przygotowanym torze, dostosowanym do posiadanych umiejętności. (UWAGA: Każdy uczestnik porusza się w kasku i nie może wsiąść na Quada bez nadzoru instruktora. Każdy Quad jest zabezpieczony przed samodzielnym uruchomieniem.)

W trakcie warsztatów na uczestników czeka ognisko z kiełbaskami, pieczonymi ziemniakami, pieczywem, dodatkami i napojami.

W ramach części integracyjnej i relaksacyjnej na uczestników czekają: naukę chodzenia na szczudłach, kilkuosobowych nartach, przeciąganie liny, piłkarzyki, badminton, odpoczynek na leżakach i hamakach, podczas których dzieci uczą się kierowania grupą, radzenia sobie ze stresem związanym z wykonaniem zadania na czas oraz szybkiego rozwiązywania problemów i zagadnień. Do dyspozycji uczestników jest prawie 2 hektarowe gospodarstwo z wieloma atrakcjami, daleko od zabudowań i drogi.

- sprawdź z jakimi naszymi wycieczkami tam pojedziesz